Blogworld
Na de lunch met de Nederlandse ambassadeur, reed ik naar het vliegveld in San Jose om weer eens naar Las Vegas te vliegen. Deze keer voor Blogworld, een conventie over blogs, Twitter en andere social media.
Er waren sessies voor professionele bloggers over hoe je meer mensen naar je blog krijgt en er geld mee kunt verdienen, maar er werd ook veel gesproken over hoe je social media kunt inzetten voor marketing- en communicatiedoeleinden.
Ik ging erheen om mezelf bij te spijkeren op dit laatste onderwerp, maar ook om te netwerken. Dat laatste gebeurde tijdens pauzes in de wandelgangen, maar vooral ook 's avonds tijdens de vele feestjes. Daar begon het donderdagavond mee toen ik aankwam... Eerst een etentje met klanten in de Nob Hill Tavern, één van de vele restaurants in de MGM Grand, gevolgd met een after-party in een van de cafés in dat casino.










Geen opmerkingen:
Een reactie posten